mun ukkomies

pano...muisti aina leikkien jälkeen haaveilla isotissestä ja iso perseisestä akasta...joka kulkee sen länkisäären kaa ....onnee vaan, Maija !
9450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

munkin ukko unelmoi isoista tisseistä ja yhtä lihavista kuin hän, mutta vielä tuo vieres korsaa ja on uniapneeta ja diabetesta eli metabolista oireyhtymästä kärsivä, eli sitä saa mitä tilaa kun haukkuu toisia aikanaan kun kuvittelee olevansa parempi kuin muut!

Äänestä
  • jos semmonen sika...onko se se kyläsonni? vieressä
    laitahan laihikselle ja elämäntapa remonttiin!!!!
    tuskin se isotissejä nai.....jos ton kuntonen

    Äänestä

  • metaboll kirjoitti:

    jos semmonen sika...onko se se kyläsonni? vieressä
    laitahan laihikselle ja elämäntapa remonttiin!!!!
    tuskin se isotissejä nai.....jos ton kuntonen

    mites olisiskkaan, suuret sanat ei suuta halkaise.. ei oo sonniks siitä ennää, hah , jaa-a, siaks vois mieluummin koosta päätellen ym. jo lukea, mihkäs se pystyis, kuhan luulee liikoja itsestään...ja kehuu ku on niin mustis musta pikkaisesta kauniista naisesta-aan,,selibaattia riittää, jo vuosia mulla hänestä,,,,

    Äänestä

Niin hyvin hän pitää huolta, ja on yhdessä kyseisen henkilön kanssa, että katteksi käy.Heillä synkkää keskenään hyvin, mistä tälle naiselle annan todella suurta arvoa, tämän miehen tilalla haluaisi olla meistä moni. Olkaa onnellisia yhdessä, teitä on ilo katsella, sitä se aito onni on.

Äänestä
  • Olen ukkomies ja n u s s i n muita naisia.

    Äänestä

  • nus nus kirjoitti:

    Olen ukkomies ja n u s s i n muita naisia.

    Ole naistentyydyttäjiksi, siksi ukkomiehet viedään käsistä.

    Äänestä

  • nus nus kirjoitti:

    Olen ukkomies ja n u s s i n muita naisia.

    ollut mitään uutta,että nussit muita...tääl Kajaanissa rittää pettävii ukkomiehiä....eilenkin oli chatis
    vongaamas useempi kappale., yksi tais viikon siellä huudella urakalla seuraa, mut suurin osa on
    city.fi, keskimäärin noin 30 äijää

    Äänestä

  • sitten kotona, jos tuommosta maalipyttyä pidät päiväunena, sääliksi käy sun vaimoo
    sun aito onni?

    Äänestä

onnea, jos ei laittaudu vähän, meikkiä,koruja, pitäs perä pienentää....silikoonia varustukseen....ja ois hassun näkönen, jos ei pitennystä tee... koska ukko sit samankokonen, skarppaa, tee itelles jotain !
miten joku voi mennä naimisiin tavan tallaajan kaa ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kovaamenooV kirjoitti:

pano...muisti aina leikkien jälkeen haaveilla isotissestä ja iso perseisestä akasta...joka kulkee sen länkisäären kaa ....onnee vaan, Maija !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu