en nyt osaa haukkua ainakaan PAFfia kuittasin just las vegasin matkan niitten arvonnasta. eikä ollu ensimmäinen palkinto jonka olen sieltä saanut.
haukkukaa pokerisaitteja
3
298
Vastaukset
- pokerille
pokerihuone on ainakin niin naurettava saitti että ihmettelen kun siellä vielä pelaajia löytyy.
No suuremman rahan pelaajathan sieltä puuttuvatkin.Kasinopokeria kuitenkin kaikki jaot.
Minkäänlainen laskennallisuus ei niissä pöydissä toteudu.
Itselleni tein nopean vertailun AA taskuparien voittoprosentista headsup ja johtokäsien tappioista river:
ei mitään mieltä.
Suurimman osan laskin itse pelaamatta,joten turha sanoa: älä täällä valita häviöistäsi.
En voi kuitenkaan sanoa muuta kuin tehkää omat laskelmat ja verratkaa muihin saitteihin.Jo ässäparin
ja kalleparin esiintymistiheys samassa jaossa yhtäaikaa on hämmästyttävän suuri - Nainyhdelläsaitillap
Pokerstars, PAF. Siinä kaksi äkkisältään mieleen tullutta huonoa saittia.
- ei kun
osta poika arpoja kerta sulla on niin hyvä tuuri
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant979811Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537713Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1926225Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645820Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,585318Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515213HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214853Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074554