Tarvitsetko majoitusta Poriin?

ssarianne

Asuntoni on pieni kaksio Porissa rauhallisesta kerrostalosta, jossa on 36 neliötä: 2h, keittokomero, kylpyhuone, sauna ja parveke. Asunto sijaitsee Karjarannassa, siis aivan Jazzkadun ja Kirjuriluodon vieressä. Kaikki asumiseen tarvittavat huonekalut ja kodinkoneet löytyy. Nukkumiseen löytyy kahden hengen sänky, sohva ja kahden hengen täytettävä ilmapatja. Asustamaan sopii siis yhdestä viiteen henkeen. Lähi Saleen matkaa on alle 100 metriä.

Jos tarvitset majoitusta Porin Jazz festivaaleille, Sonisphereen tai muihin Porin tapahtumiin, ota yhteyttä sähköpostiini [email protected] kysymyksissä ja tarjouksissa. Kerro myös vähän millainen porukka olisi asunnostani kiinnostunut ja mikä teidän hintatarjouksenne olisi?

0

447

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

        Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
        Maailman menoa
        25
        2104
      2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

        Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
        Maailman menoa
        91
        1931
      3. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

        Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
        Maailman menoa
        88
        1901
      4. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

        TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
        Suomalaiset julkkikset
        13
        1603
      5. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

        Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
        Luterilaisuus
        488
        1466
      6. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

        Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
        Maailman menoa
        1
        1464
      7. Olit ihan

        Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
        Ikävä
        24
        1397
      8. Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa

        p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?
        Lieksa
        48
        1267
      9. Mistä juttelit viimeisen kerran

        Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
        Ikävä
        73
        1134
      10. Kemet lomautukset

        Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
        Suomussalmi
        35
        1129
      Aihe