Että näin!

Mull on IKÄVÄ mun miestä!!!!!:((
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin mullakin mun..mut itseppähän ollaan seuramme valittu.

Äänestä
  • Jaksamisia sulle:)

    Äänestä

Tekee kanssa mieli miestä, kun se on muuttanut tänne asumaan! Mutta ei kai se haittaa jos tykkää. !!!:)(.

Äänestä
  • murteella: ponooni:D
    Tampereen typyköillä on sukkela puhetapa ja kummasti ne innostuvat Turun murretta/murteita puhuvista
    anzzyista

    Äänestä

  • PONOONINSYÖJÄTÄR kirjoitti:

    murteella: ponooni:D
    Tampereen typyköillä on sukkela puhetapa ja kummasti ne innostuvat Turun murretta/murteita puhuvista
    anzzyista

    Vai mitä hän leikkii? Ei saa miehen puheista paljon selkoa! Näin on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rouva Mysterious kirjoitti:

Mull on IKÄVÄ mun miestä!!!!!:((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu