nyt kaikki livestä

Nyt kaikki livestä lataamaan battlefield bad company 2:sen demo.. vie modernia sotaa 2:sta ihan 100-0..

Aivan mahtava äänimaailma :)
6319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pelasin Mw2 moninpeliä kaksi tuntia. Se riitti.
Ongelmia on kuten se että synnytään heti kun kuollaan,
ei mitään järkeä.

Äänestä
  • ...iha pelimoodista et millo synnyt BLING BLING!! ja jos ootr pelannu kaks tuntii pelii ni en olis uskonukkaa et osaisit pelata

    Äänestä

  • Riippuu millä pelaat jos pelaat team deathmachii nii respawnaat heti mutta jos pelaat jtn muuta niin joudut odottamaan että roundi on päättynytt ja uusi alkaa!!

    Äänestä

olen aivan samaa mieltä mw2 käy välil niin hermoo et tekis mieli katkasta koko peli mut koht pääsee hermolomalle battlefield bad company 2 kanssa niin ja ei tarvii moninpelis mitää magic bullettei ja muuta paskaa ni ei niis tarvii kärsii.......



Dice WE LOVE YOU

Äänestä
  • Surkea nettipeli.
    No sain ainakin mukavat naurut
    kun käväsin pelaamassa ja katsoin sotilaiden äkkipikaisia liikkeitä.
    Toivottavasti tää badcompany 2 saisi enemmän huomiota.
    Tällä hetkellä ei ole kilpailijaa.

    Äänestä

Vain hyviä pelejä,eikä battlefield kuulu niihin.Pelissä kankea ohjus,joka ei pärkää uusimmalle call of dutylle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eemeli rekunen kirjoitti:

Nyt kaikki livestä lataamaan battlefield bad company 2:sen demo.. vie modernia sotaa 2:sta ihan 100-0..

Aivan mahtava äänimaailma :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu