Ihana kampaamo/parturi saatu kuhmoon.Taitoa ja tyylitajua näillä naisilla.
MammaMia
Tyyliä
81732
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Yhdyn samaan. Itse olen käynyt siellä ja kyllä tykkään!! Kiitos heille.
Se on kyllä varma asia että kaikenlaiset paskanjauhajat löytävät näille palstoille kuten tuokin JoukoAhonen. Miksi pitää aina kaikki asialliset kommentit mennä mollaamaan mitä härskimmillä tavoilla. Yrittäisit etsiä itsellesi panopuun aikuisten oikeasti itse etkä olisi heti nimittelemässä niitä ainoita rohkeita jotka vielä tänne tulevat. HÄPEÄ JOS EDES SIIHEN KYKENET, JOUKOAHONEN 5,5
Aivan ihana paikka tämä MammaMia. Viihtyisyyden ja mukavien työntekijöiden lisäksi plussaa siitä, että auki myös lauantaisin!
veti sitten pois omat törky kirjoitukset viestien väliltä.
Eikö enää arvo antanut olla omien juttujen vai iskikö sittenkin omatunto.
Omatunto joka kertoi sinulle kuin kypsymätön idiootti olet. Ja kuinka raukkamaisesti haukut yrittäjää joka juuri on aloittanut liiketoimintansa siis tämän MAMMAMIA!!!
Olisit nyt kumminkin antanut ne tekstit olla että toisetkin olisi nähneet kuin raukkamainen paska olet.
Mutta jos olet kateellinen siitä että tänä päivänä vielä joku haluaa ja uskaltaa alkaa yrittäjäksi niin ei muuta kuin putiikki pystyyn. Nimeksi voisit laittaa vaikka *JONATON MUIKO*
Oletteko huomanneet että sinne voi käydä varaamassa ajan myös netissä.Sieltä näkee sekä varatut ajat että vielä vapaana olevat ajat ja kampaajankin voi valita.Onnea uusille yrittäjille!!!!!!
Olen huomannut, että aikoja voi varata myös netistä. Kätevää!
ameriikkalaine parranaju miksei kiinalaine
Nettiajanvaraus ei kyllä näköjään toimi yritin varata hiustenleikkuuajan netin kautta mutta eipä varaussysteemi toiminut ilmoitti vain että aloitus ja lopetusaika ei käy. Harmi juttu tuo nettivaraussysteemi kyllä hieno ajatus mutta ennenkuin sen ottaa käyttöön oltava varma että systeemi toimii myös.