Mites tapahtuu

tarviikävijoita

Olis tarvista saada kävijöitä tonne sivulle http://kkdesign.us.tc ja nyt sitten paljon sitä apua kehiin :)

4

630

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Spazi

      Ai että kävijöitä? Mitä se hyödyttää jos siellä käy miljoona ihmistä, jotka lähtee heti pois. Kohderyhmä, sisällön ja optimoinnin (ja adwordsin jos haluat panostaa) kohdentaminen.. nuo kuntoon, niin saat varmasti sopivaa kävijää paikalle.

      Liity alasi foorumeille ja ole aktiivinen. Älä kuitenkaan mainosta viestiketjuissa muutoin kuin signaturessa. Perusta twitter-tili ja ole siellä aktiivinen. Twitterissä ei hirveästi suomalaisia ole, mutta käyttäjäkunta on vahvasti netin tehokäyttäjiä -> kohderyhmääsi? Sama pätee muihin sosiaalisiin palveluihin.

      Aktiivisuus on varmasti se paras tapa saada näkyvyyttä, kun ei ole kysymys yrityksestä, jolla olisi jo budjettiakin markkinointiin.

    • älä massapostita!!!

      että massapostittamalla SUomi24:n palstoille saat kävijöitä???
      Kehittelet vaikka mitä viestejä, ja kaikissa sama linkki.

    • k2juoma

      Sisältö, sisältö, sisältö. Siinä vinkit kuinka sivustosi hakutulos paranee hakukoneissa, sitäkautta enemmän kävijöitä. Jokaikinenpäivä e r i l aisi aa kertomuksia, juttuja erilaisia sanoja jotka vastaavat kohderyhmän hakemaa tietoa. Ts.älä säästele sanojasi. Joten enemmän asiaa, juttuja, kokemuksia, kokeiluja tuloksia ym.

      By to way, mukava ulkoasu :)

    • 9+17

      paskasivusto... tee parempi....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      339
      1205
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      402
      1120
    3. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      915
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      82
      827
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      78
      812
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      756
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      685
    8. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      39
      680
    9. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      676
    10. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      103
      674
    Aihe