Mun penis on todella pieni, näkyvä osa, jollei mittaa työnnetään pohjaan asti, on vain ~15 cm ja leveyskin vain ~4 cm. Hävettää vaan, kun suurimmalla osalla on paljon suuremmat.
Onko mahdollisuutta saada hormoonihoitoa?
Ray M.
3275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taitaapi olla provo, mutta jos ei ole niin tiedoksi: tuo 15 cm on jotakuinkin tasan tarkkaan se keskiarvo, tai oikeastaan vähän ylikin. Siis niin normaalimittainen penis kuin voi miehellä olla. Suurimmalla osalla ei todellakaan ole paljon suuremmat ja aikasta monella on tuosta lyhyempi. Mistä sä sitä paitsi tiedät niiden penisten mitat? Tuskin olette niitä ringissä mittailleet ja kundien itse kertomiin tulee aina pari senttiä lapinlisää.
Ja ei ole mahdollista saada hormonihoitoa eikä se penis siitä hormoonista kasva, jos se on jo täyden mittansa saavuttanut. Testosteronilla voi käynnistää murrosiän ja siten sen peniksen kasvun, jos se ei ole normaalisti alkanut, mutta sitä täysikasvuista pesnistä eivät hormonit pidennä. Sitten auttaa enää pidennysleikkaus ja rasvaprosentin pudottaminen, mutta kuten todettua niin sun tapauksessa siihen ei ole mitään syytä.
Lakatkaa ylianalysoimasta niitä pippeleitänne ..tana!
kannattaa odottaa ellet halua piikkiä veitikkaasi
Jaa miksi se piikki siihen veitikkaan pistettäs? :D