Asiantuntija

LAITTAKAA kaikki E:n mieliBiisinne tänne ja perustelkaa miks se on paras

Ps. "Hole Jone" sun mielipiteitäs ei kaivata
voit mennä vaik ****** ****** ***** ******** ****** (sensuroin oli niin rankkaa tekstii).ö
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä en oikeastaan voi erotella mikä olisi lempibiisi. Mutta surullisin on mielestäni don`t cry daddy. Kun erosin lastemme isästä niin nuorin poikamme kuunteli tätä kappaletta aina kun oli kotona. Sain itkeä monta kertaa!!! Mutta toisaalla täällä kirjoitin että kun mieli on matala ja asiat painaa niin kuuntelen Elviksen rakkauslauluja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ELVIS aina kirjoitti:

LAITTAKAA kaikki E:n mieliBiisinne tänne ja perustelkaa miks se on paras

Ps. "Hole Jone" sun mielipiteitäs ei kaivata
voit mennä vaik ****** ****** ***** ******** ****** (sensuroin oli niin rankkaa tekstii).ö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu