BANNIA!

Jippiin kommunistit antoivat minulle bannia koska kerroin heille itsestään selviä totuuksia joita he eivät itse halua nähdä. onko mitään keinoa millä pääsisin takaisin valistamaan heitä(muu kuin koneen vaihto)
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Proxyillä,mutta minä en ainakaan kerro sulle miten niitä käytetään. :P
Niitä on pilvin pimein miljoonia ympäri maailmaa,joten ipssä on valinnanvaraa mutta enpäs kerro,ehkä joku muu. :P
EIPÄS PEELOILLA NUORISO! HÄVETKÄÄ!
JA SE ON SITÄPAISTI VÄÄRINKÄYTTÖÄ.

Hyvää joulupukkia!

Äänestä

mee kirjastoon yleiselle koneelle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zappadaa kirjoitti:

Jippiin kommunistit antoivat minulle bannia koska kerroin heille itsestään selviä totuuksia joita he eivät itse halua nähdä. onko mitään keinoa millä pääsisin takaisin valistamaan heitä(muu kuin koneen vaihto)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu