Turkki valkoiseksi

Vinkkejä miten saisin pissan värjäämään turkin vatsan alta valkoisesksi?
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pese koira säännöllisesti, niin kellastumia ei ehdi tulla.

Olen kuullut, että jotkut ovat pesseet kellastumat Fairyllä (siis astianpesuaineella). Jos ei auta, kokeile syväpuhdistavaa shampoota Proff-Inn http://www.takuton.fi/10

Jos koirallasi on pitkät karvat, lienee helpointa leikata vatsanalus ensin lyhyeksi ja sen jälkeen pestä koira säännöllisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valkea koira kirjoitti:

Vinkkejä miten saisin pissan värjäämään turkin vatsan alta valkoisesksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu