paska isä

kdfghj

rapakuntoinen mulkku ollut jo 15 vuotta (nyt joku 54), maailman TYLSIN, ilonpilaaja, löhöää sohvalla ja sitten kun se nousee sieltä, se käy vaan valittamaan ja vielä ihmettelee kun lapset ei pidä hänestä. ärsyttävä Itsekäs pessimisti. lisäksi olen jo 13-14 vuotiaasta (nyt oon 16.5) tiennyt että kun se menee koneelle se vaan on jossaa pornosivuilla, ja se aina pistää oven kiinni ja sanoo jotain, että menee veikkaamaan urheilua, joululahjoja tai ei mitään, muuten vaan sulkee oven ja että ei saa häiritä. pitää mua mukamas tyhmänä pikkulapsena etten tajua millainen tyyppi se on.

en halua kertoa enempää, esim. sen raivokohtauksista... toivottavasti tulevaisuudessa kenellekkään ei tule tuollaista isäukkoa niin kuin minulle.

4

705

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onpasullapaskaisä

      SAno sille haista vittu ku oot lähös muuttamaa pois ikuisiksi ajoiks koska hyi helvetti mikä isä sul on oota pari vuotta nuu pääset siitä paskasta eroon

    • Kyllä tyä_miähen pitää saada paineet pois, kjeh kjeh

    • Asiantuntuntija

      Nuo isäsi luonteenpiirteet ovat periytyviä. Onneksi olkoon!

      • Rasiaantunkija

        Taipumus moiseen käytökseen periytyy johonkin pisteeseen asti, mutta kasvatuksella on paljon isompi rooli. Väärässä olet, onneksi olkoon!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      94
      7653
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      4047
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      47
      3596
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      243
      3054
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2712
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      45
      2562
    7. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      21
      2534
    8. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      132
      2491
    9. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2439
    10. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      29
      2388
    Aihe