HAESTAKAA

HAESTAKAA PUOLANKALAISET PITKÄPASKA, KUN TUUTA HYRYLLE SAATTE PATAAN JA KUNNOLLA
11892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

tuuta, pikkupaska.

Äänestä

anneta pataan eikä noilla vehkeillä kaajeta naista pyh mitätön olit : )

Äänestä

mitästä saahaan pataan onkos se lihakeittoa vae botoksimaetoa. onko myös jälkiruokaa. haestellaanko paskaa ennen sitä patajuttua vai sen jälkeen. parempi olis kyllä syönnin jälkeen ,täyvellä mahalla.
onko se kovinnii pitkä se paska.

Äänestä
  • nyt kiltisti ottamaan ne lääkkeet ettei piä mee ihan sekasi ja kyllä se äitee sanoo mistä purkista otetaan!!

    Äänestä

  • kuule mene kirjoitti:

    nyt kiltisti ottamaan ne lääkkeet ettei piä mee ihan sekasi ja kyllä se äitee sanoo mistä purkista otetaan!!

    lääkkeitä otetaan kun keretään ja kaikkia lääkkeitä. minä käön aena apteekista hakemassa vanhat lääkkeet mitä ihmiset sinne vie, niitä syön sitte illukan ja kiljun sekotuksen kanssa ja katon kauniita ja rohkeita.

    Äänestä

onko hyrynsalmella vielä kustukkasia pillihousu hyyppiä ja maija -mehiläisiä, jotka kuunteloovat nopeaa metallipolokkaa. Vieläkö iltanuotiolla metallipaja soi... heh ..heh..

Äänestä

Noh,pakkokae se on haestoa, ku sieltäpäen sattuu tuulemaan.Aenaki työ jaohatte sitä...paskoa!!!Ja pata siellä kattilata soemovvaa...Onkohan näen, että tunnetta ihtenne näen pieneksi meijjän rinnalla että pittää ruveta uhhoamaan??

Äänestä

Minkä ikäset täällä oikein kirjottaa? Paetkaa trollit ja katkeroituneet! Kiitos.

Äänestä
  • MÄ OON 12V JA SAAN KIRJOITTAA JOS HALUAN TULKAAAPA TÄNNE SAATTE TURPAAN

    Äänestä

  • NUORISOEDUST. kirjoitti:

    MÄ OON 12V JA SAAN KIRJOITTAA JOS HALUAN TULKAAAPA TÄNNE SAATTE TURPAAN

    mä oon 37

    Äänestä

ei näet ole käytösä kun ISOT KIRJASIMET, voe sinnuu, meehä takasin nukkumaan ja herää sitte joskus paremmala mielellä, pusu otsaan...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


PUOLANKALAISET kirjoitti:

HAESTAKAA PUOLANKALAISET PITKÄPASKA, KUN TUUTA HYRYLLE SAATTE PATAAN JA KUNNOLLA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu