joko taas

On se surkeaa, kun ei Mikkis mitään osaa.
6246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • XP pitää saada päiviltä keinolla millä hyvänsä. Mikä ois siihen parempi konsti kuin tällainen? ;)

    Äänestä

Niiden osaaminen on täsmälleen samalla tasolla kuin ennenkin. ;)

Äänestä

Microsoft kertoo aukoista asiallisesti ja korjaa ne, silti linuxpipipäät valittavat! Mutta jos Firefoxista löytyy aukkoja, ja luoja kun siitä niitä löytyykin, niin se onkin hyvä asia... oikein mahtava asia.

Äänestä
  • Microsoft tunnustaa vasta pakon edessä, johan se nyt on tullut selväksi vuosien mittaan vaikka kuinka monta kertaa. Kerran rosvo aina rosvo, pätee ainakin Microsoftin suhteen.

    Äänestä

  • >Microsoft kertoo aukoista asiallisesti ja korjaa ne, silti linuxpipipäät valittavat! Mutta jos Firefoxista löytyy aukkoja, ja luoja kun siitä niitä löytyykin, niin se onkin hyvä asia... oikein mahtava asia.<

    kuka täällä on valittanut? Ainoa pipipää olet siis sinä ihan ite. Eikä se ole hyvä asia jos Firefoxista löytyy aukkoja, ei ollenkaan hyvä. toivottavasti kaikki sen aukot korjataan mahdollisimman pian!

    Että mietipä noita seikkoja, mikkiksen pipipää! Ja piripää, te mikkisleiriläisethän olette kovia käyttämään huumeita ja tarjoamaan niitä myös toisille, saakelin narkkarit!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IE vuotaa kirjoitti:

On se surkeaa, kun ei Mikkis mitään osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu