Kätlin oli paras

Kätlinin olis pitäny voittaa.

Kätlin oli mun fani.
17450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

kuka sä sit oot kun Käpä sun fani? :DD

Äänestä
  • Kätlin oli ainut symppis, käytöstapainen, nuori nainen BB historiassa. Vahva persoona. Samalla niin herkkä, naisellinen, mutta samalla niin vahva. Paineensietokykyinen. Kyllä sellainen nainen tule aina pärjämään. Se nähtiin jo BB-ssa:) Kätlin on fiksu, käy kunnon töissä. Kätlin, sinä olet todella SUPER!!!

    Äänestä

Kätlin on paras! ja mun mielipidettä ei muuta nuo kakaroiden kirjoittamat paska viestit!! :D :D Onko joku niin tyhmä et luulee vaikuttavansa haukkumisellaan muiden mielipiteisiin?? Siinä on käyny niin että me muut vaikutetaan sen elämään ku se ottaa pultit kaikista viesteistä jossa kehytaan käpää. hah haa
Ja mitä enempi te haukutte jotain sitä enempi ihmiset kiinnostuu niistä tyypeistä! se on tosi! ;D ;D

Äänestä

Kätlin!!! =)

Äänestä

Käpää olis kiva tavata livenä!

Äänestä

Hetkinen...
mä kyl oon aina ollu tuolla tyttö^^
voitteko nyt oikeesti lopettaa mun mustamaalaamisen täällä ja lopeta vittu mun nimimerkin käyttö :S
KOSKA JOKU LUULEE ETTÄ MÄ TERRORISOIN TÄTÄ PALSTAA,VAIKKA SE OOT SÄ JOKA VARASTI MUN NIMIMERKIN JA NYT KAIKKI SYYTTÄÄ MUA VAIKKA MULLA EI OO HAJUAKAAN KOKO ASIASTA.
MÄ VAIHAN NIMIMERKIN KERTA TÄÄLLÄ ON TÄMMÖISTÄ TÄÄ MEININKI.

Äänestä
  • Kuka sua mustamaalaa?? ja kuka SÄ?? Ja ketkä KAIKKI??? Ootko vähä vainoharhanen??? :D :D :D
    Ja miks sä mainostat sitä että vaihdat nimimerkin??? Mikset vaan vaihda?? ookko vähä tyhmä??? muahahaha

    Kätlin on paras!!!!!!

    Äänestä

pääsiäisenä. mm. duetto MA Nummisen kanssa.

Äänestä
  • Kätlin on paras!!!!!!!

    Äänestä

  • ....tyttö^^ kirjoitti:

    Kätlin on paras!!!!!!!

    Kätlin on niin ihana ja hyvännäköinen! Wau, niitä kissa-asentoja ja suihkuttelusessioita.

    En olis jaksanut katsoa koko kautta jos Kätlin olisi häädetty talosta aikaisemmin. Harmi ettei koko kauden mieliinpainuvin ja pirtein asukas voittanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kätlin fani kirjoitti:

Kätlinin olis pitäny voittaa.

Kätlin oli mun fani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu