olisiko hyvää treeniä?

olisiko hyvää treeniä Bokserille tämä petojahti? mitä mieltä ollaan siellä ?
Suomen Bokseriyhdistyksen keskustelupalstalla, oli jokin aikaa sitten puheta tästä petojahti touhusta?


http://www.sathy.fi/petojahti.php
1610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No miksei.. onhan nuo alunperin kiinnipitäviksi koiriksi jalostettu :P jos vaan koiralta löytyy intoa ja halukkuutta niin kannattaahan sitä kokeilla :) tärkeintähän on,että jotain harrastaa?
Tuo tosin varmaan vaatii koiralta suhteellisen hyvää peruskuntoa ja vahvaa saalisviettiä.. ei kannata ainoaksi harrastukseksi jättää..purujen/purotteen harjoitteleminenkaan ei varmaan olisi pahitteeksi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antti2010 kirjoitti:

olisiko hyvää treeniä Bokserille tämä petojahti? mitä mieltä ollaan siellä ?
Suomen Bokseriyhdistyksen keskustelupalstalla, oli jokin aikaa sitten puheta tästä petojahti touhusta?


http://www.sathy.fi/petojahti.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu