kummassakohan nyt on vika, kun soitan soi normaalisti mutta lopussa ei tule tuuttausta eikä mitään ilmoitusta ettei numero vastaa vaan puhelu jää ikään kuin päälle (kumminkaan se ei näy puhelutiedoissa eikä laskutusta tule).
Mistähän tämä voisi johtua? onko omassa puhelimessa vikaa vai kenties sen puhelimessa jolle soitan?
voisiko johtua siitä jos puhelimen muisti täynnä
vika liittymässä vai puhelimessa?
kysyn..
1
384
Vastaukset
- ex saunislainen
Epäilen että liittymässä se vika. Itselläni elisa pätki tosi pahasti ja samoin saunlahti. Puhelut katkesivat ja ei meninnannut kuulla toisen ääntä kun puhui.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372363
- 561352
- 841313
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361276- 631191
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39914Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122798- 31751
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23606Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586