Miksi Gene Wilder ei tee enään omia komedioita?
Näin Gene Wilderin tänään tässä Lesbo & Homo komediasarjassa (Will & Grace, mikä lie?) ja minusta Gene oli loistava! Aivan kuten 1980-luvullakin :)
http://www.youtube.com/watch?v=5jT5vssOnPI&feature=PlayList&p=F6DDE94C42717A3F&playnext=1&playnext_from=PL&index=8
Gene Wilder?
2
433
Vastaukset 2
- Tadzio de Santis
Olisiko se sitten ollut se will ja grace, jotain sarjaa työkaverin eukko katsoi ja huomasin että siinähän on tuttu näyttelijä. Harvinaisen hyvin säilynyt, ukkohan käy kahdeksatta kymmenettä. Gene wilder on ainoa oikea willy wonka ja leo bloom. Broderickin bloom oli vielä mukiinmenevä, mutta debbin willy wonka pisti lähinnä vihaksi.
Olisiko wilder sitten eläköitynyt nykyään, tai siirtynyt näyttämön puolelle. - ljshfdöah
No hei mut, kun mä ens viikolla käyn sen luona, ellei se nyt sitten taas ringgaa mulle jo täs viikonloppuna, ni mä hei kysyn siltä, jooko? Kylhän se niiku tiätsä kuuluis vähän sen vastuualueesee ilmotella noi syyt ja pätevät perustelut et miksei se siis tee enään niiku omia komedioita. Pikkasen se tiätty ärsyttää et kun kundi on vasta jotaa 77 ni jätetää niiku kaikki tollanen eikä ilmotella kellee mitää.
Mut mä hei sanon täst sille kyl. Mä sitte ilmottelen sulle...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll21990Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514833- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560