GoMobilesta kokemuksia?

Olisi tarvetta prepaid -liittymälle ja GoMobile houkuttelee alhaisella hintatasollaan. Tällaiset "pikkufirmat" kuitenkin askarruttavat. Olisiko kenelläkään tämän viestin lukijoista kokemuksia kyseisen operaattorin palveluista, kehuja/haukkuja?

Yllättävän vähän löysin vanhemmista viesteistä asiaan liittyviä keskusteluja.
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiedäthän sitten, että Gomobilen hinnoittelu on minuuttipohjainen. Eli 61 sekunnin puhelusta peritään kahden minuutin hinta, 12c.

Ennemmin ottaisin vaikkapa dna Arvon.

Äänestä
  • Mutta onko ilmennyt valituksia esim. palveluiden toimivuudesta tms.? Ei Gomobile olekaan ainoa vaihtoehtoni, halusin vain tietää muiden mielipiteitä. Onhan sonerakin kalliimpi kun on 16 senttiä minuutti.

    Äänestä

Hyvin on toiminut ja toimii vielä ulkomaillakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prepaid kirjoitti:

Olisi tarvetta prepaid -liittymälle ja GoMobile houkuttelee alhaisella hintatasollaan. Tällaiset "pikkufirmat" kuitenkin askarruttavat. Olisiko kenelläkään tämän viestin lukijoista kokemuksia kyseisen operaattorin palveluista, kehuja/haukkuja?

Yllättävän vähän löysin vanhemmista viesteistä asiaan liittyviä keskusteluja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu