Tämä ei ihan peleihin liity mutta melkein kuitenkin. Lapseni ovat aivan hulluna Little Big Planet peliin. Nyt haluaisinkin ostaa heille Sackboy pehmolelut mutta eipäs noita hahmoja olekkaan missään myytävänä. Olisko kenelläkään tietoa saako Sackboy pehmolelua mistään ja jos saa nin mistä?
Vastaukset 9
- rrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kannattaa kokeilla ebayta tai jotain ulkomaista nettikauppaa, suomesta tuskin saa ellei käy tuuri ja joku myy vaikka huutonetissä.
- Määä.
Ebay:sta löytyisi mutta vaatii ensin perehtymistä tuon ebayn toimintaan kun en ole ulkomailta pahemmin mitään tilannyt. Ulkomailta eräästä nettikaupasta löysin kahta eri kokoa mutta mutta sivusto vaatii visakortin tietoja jo rekisteröitymis vaiheessa. Miksi tunnusten luomisessa pitää ilmoittaa jo visakortin tiedot.
- säkkipoika
ostin viimeviikon loppuna tuon tarkoittamasi pehmolelun jyväskylästä pelikauppa gamehousesta
- Sackgirl
kauppojen leluhyllyistä tuotapikaa. Luin netistä oikean artikkelin. ei humpunkia.
- itsekin pelailen
Löytyy suomessa mm. ainakin kampin gamestopista, varmaan muistakin kyseisistä liikkeistä. little big planet on kyllä aivan mahtava peli.
- Lbp2
Tietääkö kukaan mikä se kyseinen artikkeli oli tai olisiko jokin yleinen kauppa mihin niitä saisi?
- heelliiii
Sackboy pehmoleluja löytyy ainakin Oulusta Gamestopista :) siellä löytyy jonkunlaisia sack hahmoja :)
- Erkkimerkki321123
Gamestop : Kalliita pelejä. Siellä myydään käytettyjä pelejä jotka saa samaan hintaan uutenaki ja jopa halvemmallakin muualta...Että aika LOL
- luuperi
Vanha ketju mutta vieläkö löytyy tietoa kyseisestä pehmosta? Saako mistään vai täytyykö tilata ebaysta?
Toinen pehmo olisi tuo Raving Rabbits... :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS682163Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.15885Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52776Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43702- 43671
- 47634
- 80616
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35574- 50565
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29556