Motorola

Tässä teille Linux peeloille, ainut ja oikea puhelin valmistaja, Amerikkalainen

http://www.motorola.com/


http://fi.wikipedia.org/wiki/Motorola


Ja jenkki liput salkoon
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Matkapuhelinmarkkinoilla yhtiö on ollut merkittävä tekijä, mutta viimevuosina sen markkinaosuus on ollut selvässä laskussa. Nyt Motorola yrittääkin uutta tulemista Android-pohjaisten älypuhelinten avulla joista ensimmäiset tulevat tätä kirjoitettaessa myyntiin vuoden 2009 lopulla."

Kyllä ne Jenkitkin oppii, hienoa että Penttikin arvostaa Androidia.

Aika vaikea enää penan keksiä mitään kun pirkuleen linux on jo kaikkialla.

Äänestä

Me emme vedä mitään jenkkien paskalippua salkoon! miksi helvetissä pitäisi muka palvoa jenkkejä ja niiden tuotteita????

Motorolan kännyn voin ostaa, MUISTA SYISTÄ elikkä jos se on hyvä ja vastaa tarpeitani, EN SEN TAKIA ETTÄ SE ON AMERIKKALAINEN!!!! Mä en osta mitään sen takia että se on tehty amerikassa. Mieluiten ostaisin suomalaista mutta kun sellasta aitoa Suomalaista kännyä ei vain ole. Nokiakaan ei ole suomalainen, vain sen pääkonttori on Suomessa vielä jonkun aikaa. Sen omistus on jenkeissä ja muualla, sen toimipisteissä puhutaan englantia (jopa pääkonttorilla), kännyt valmistetaan jossain indokiinassa jne eli siinä ei ole mitään suomalaista enää. Ei ainakaan ansaitse avainlippua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentti Nelonen kirjoitti:

Tässä teille Linux peeloille, ainut ja oikea puhelin valmistaja, Amerikkalainen

http://www.motorola.com/


http://fi.wikipedia.org/wiki/Motorola


Ja jenkki liput salkoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu