Juu.. En keksinyt muutakaan paikkaa kysyä tälläistä kysymystä.
ELI! Missä voi olla vika, kun minulta lähetetyt vietit EIVÄT mene eräälle ystävälleni, puhelut toimii ja hänen viestinsä tulevat minulle, mutta minulta ei mene hänelle?
Onko vika jommankumman puhelimessa vaiko Soneran liittymässä? Mietittiin josko jotain asetuksia oltaisiin vahingossa laiteltu jotenkin, mutta eeei..
Minulta kuitenkin menee ihan normaalisti kaikille muille viestit, jos lähetän, mutta tälle yhdelle ystävälleni ne ei tule.
Onko kellään ollut tälläistä ongelmaa ja olisiko ehdotuksia asian korjaamiseksi, että minun viestini menisivät ystävälleni perille?
Kummassa vika?
missä mättää
1
315
Vastaukset
- toivottavasti auttaa
Yritätkö lähettää viestin vastaa viestiin. Itse joudun lähettämään uuden viestin ystäväni kännykkään jotta viesti menee perille. Epäilen että vika vastaanottajan puhelimessa ei sinun. Sama ongelma oli kun oli toisen firman liittymä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 222347
- 911478
- 1161238
- 751120
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa18939- 52842
Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa249841MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil209830Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo18821- 34785