Sivujen sulkeminen!
Poliisin valta loppuu maan rajoille.
Ei suuri ja mahtava Venäjä saanut "rikollisia" Tsetstseniasivuja suljettua noin vaan.
Miten pienen suomen poliisi olisi saanut ulkomaisen kotisivutoimijan vapisemaan ?
Capitan sivut
7
529
Vastaukset
- hohhoijaa,.,.,.
Toit taas kerran esille täydellisen tietämättömyytesi!
- 4+14
selvästi niin, että sinulla ei ole mitään järkevää vastausta esitettyyn kysymykseen.
Käy kysymässä tienaukselta, jos joku siellä kertoisi ja vakuuttaisi syyn tuohon. - ulosmittaaja.
4+14 kirjoitti:
selvästi niin, että sinulla ei ole mitään järkevää vastausta esitettyyn kysymykseen.
Käy kysymässä tienaukselta, jos joku siellä kertoisi ja vakuuttaisi syyn tuohon.tulevat pers aukiset.
- metsikkö
ulosmittaaja. kirjoitti:
tulevat pers aukiset.
viran omais rikol liset ovat ulottaneet lonkeronsa banamaan asti. edes off shore yhtiöt eivät enää ole heiltä turvassa
konneveden kyläkaupan takana oleva metsikkö on ainoa paikka, mihin ropotin voi turvallisesti kätkeä - Robluutti
metsikkö kirjoitti:
viran omais rikol liset ovat ulottaneet lonkeronsa banamaan asti. edes off shore yhtiöt eivät enää ole heiltä turvassa
konneveden kyläkaupan takana oleva metsikkö on ainoa paikka, mihin ropotin voi turvallisesti kätkeäMitä se Hannu vielä keksiikään !
Kohta Robluutti alkaa käymään valuuttakauppaa, no ei tietenkään.. - lumiennuste
Robluutti kirjoitti:
Mitä se Hannu vielä keksiikään !
Kohta Robluutti alkaa käymään valuuttakauppaa, no ei tietenkään..Eipä ole vielä vastaan tullut mitä APM ei osaisi, säänkin ennusti ihan nappiin, luntakin lupasi "400" ja eiköhän tarjonnut ihan millimetrejä... nappiin meni, mahtava vehje, vielä kun Hannu sais pois sen viisariväpätyksen !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1482523
- 1801768
- 921608
- 691603
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k61025- 80978
- 71925
- 66895
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes188864- 65857