Ja voi mahoton, kun en siedä tätä emäntää sitten pätkääkään. No ääntä löytyy, mutta koko lärvi ärsyttää ja sentimentaalinen, paatosmainen musiikki. En kuuntelisi levyllistä vapaaehtoisesti. En.
Vastaukset 5
- Yeah :)
Voi, että mä sitten rakastan tätä laulajaa. Oikea force of nature. Sydämellinen ja hellyyttävä ihminen. Rakastan hänen ääntään ja siksi kuuntelen päivittäin hänen musiikkiaan.
Ps. Kannattaa tutustua muuhunkin tuotantoon kuin vain siihen laivan upotus -kappaleeseen. - et niin
Syytä tuottajia jos ei kipaleet miellytä. Jä ärsyttää tuollaiset pinnalliset paskiaiset, joiden musiikkinautinto menee pilalle, jos laulaja ei ole malli.
- jk
vai nin
- JK
HAISTA PASKA
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911684
- 861433
- 1041068
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..17975- 48939
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su44858Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.133701Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83676Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30661Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45607