Lavinia

Olen yli 5-kymppinen terve mies, maalis-huhtikuun vaihteessa viikko alanyassa yksin. Minkälaista ohjelmaa on tarjolla näin "sinkku"miehelle ? Miten lämpötilat noin suunnilleen ?
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oltiin viime huhtikuun lopulla Alanyassa ja oli aurinkoinen viikko ja yli 20 astetta lämmintä ja rannalla tarkeni ottaa aurinkoa. Silloin alkoivat laittaa rantatuoleja enemmän rannalle. Ohjelmapuolesta en oikein tiedä kun illalla oltiin niin väsyneitä että piti jo yhdeksältä mennä nukkumaa. Kyllä siellä varmaan menopaikat jossain on auki yömyöhöön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9 kertaa rodoksella kirjoitti:

Olen yli 5-kymppinen terve mies, maalis-huhtikuun vaihteessa viikko alanyassa yksin. Minkälaista ohjelmaa on tarjolla näin "sinkku"miehelle ? Miten lämpötilat noin suunnilleen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu