NYT HALVALLA

JÄRVEN RANNALLE

VAPAANA VIIKOT HETI VKO 7, 8, 9, 10 sekä VIIKOSTA 14 - (5.4 . -...) JÄRVENRANTAHIRSIMAJA KAIKIN MUKAVUUKSIN. SAUNA, TAKKA (VALMIIKSI PILKOTUT TAKKAPUUT TUNNELMATULTA VARTEN).

RANNASSA LAAVU TULENTEKOPAIKKOINEEN.

PIHASTA HIIHTÄMÄÄN, MOOTTORIKELKKAILEMAAN, PILKILLE. UPEA PAIKKA VAARAN HUOMASSA, PUHTAAN, KALAISAN JÄRVEN RANNASSA, KUITENKIN NIIN LÄHELLÄ KAIKKEA. TROPIIKKI-KYLPYLÄ, RUKAN LASKETTELU/URHEILUKESKUS PALVELUINEEN LÄHELLÄ. RUKALLA JA KUUSAMOSSA RIITTÄÄ AINA TEKEMISTÄ JOKAISELLE TAI VAIN LEPOA LUONNON HELMASSA.

HINNAT AINA EDULLISET. ALKAEN VAIN 40€/VRK VIIKON VARAUSISSA(NÄMÄ ERIK.HINTAISET VIIKOT MYÖH. KEVÄÄLLÄ.)

YHTEYDET MAILITSE [email protected] TAI TEKSTARILLA: p. 0400 - 668778

3

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mun loma thaikkui

      hei! Olkaa tarkkoja tällaisten kanssa, jotka eivät ilmottele nimillään. Minä kääntyisin suoraan majoitusliikkeen puoleen.

      • Tosi on

        Meille majoitusliikkeeseen ja ottakaa asioista selvää, ennenkuin leimaatte kaikkia rehellisiä vuokraajia huijareiksi. Meillä systeemit on toimineet hyvin. Tervetuloa ja oloa!


    • Pemmu-Pemmula

      pitäkee vaan tönönne en mie halua sinne tulla. Perkuleksen perkule mie menen mielummin etelään vaikka turkkiin siellä on suomalainen paari josta saa kötbullaneita.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      49
      2318
    2. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      26
      2143
    3. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      27
      1535
    4. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      16
      1454
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      124
      1417
    6. Mitä hämminkiä Halkokarilla?

      Poliiseja ja ambulansseja pyörii, laukauksia kuultu.
      Kokkola
      19
      1083
    7. Tiedätkö nainen sen tunteen

      Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.
      Ikävä
      71
      974
    8. Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta

      Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut
      Ikävä
      117
      944
    9. Mikset päästä irti ja hae apua

      Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad
      Ikävä
      89
      934
    10. Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta

      Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva
      Hindulaisuus
      333
      883
    Aihe