Se alkoi nopeammin kuin mies olisi koskaan osannut kuvitella. Itse asiassa koko sen alkaminen oli miehelle täysi yllätys: moinen saastainen toiminta ei ollut tullut hänen mieleensä koskaan aikaisemmin. Mutta yhtäkkiä jokin outo tunne sai miehen sydämen lyömään aivan uutta rytmiä. Jokin outo tunne sai miehen jännittyneemmäksi kuin pitkään aikaan. Jokin outo tunne sai miehen täysin sekaisin.
Alkuun se ei ollut paljoakaan näkyvissä. "Vietätkö illan tänään kanssani, rakas, vai menetkö ystäviesi kanssa baariin?" mies kysyy kädet hikoillen. Kihlasormus kiristää enemmän kuin koskaan ennen. Ahaa, nyt hän meikkaa ja harjaa hiuksiaan, mies päivittelee. "Kulta, mitä minä pistäisin päälleni?" nainen kysyy. Miehen mielen täyttää ristiriitainen pelon ja kuumotuksen tunne. Ehkä tuo hame. Tai tuo. "Sehän on melko lyhyt", nainen toteaa. Mitä sitten. Näytät syötävän hyvältä se päällä. Sitä miehen ei parane sanoa naiselleen.
Kello käy ja maisema vaihtuu. Mies sanoo tekevänsä illan rästiin jääneitä töitä, mutta pukee pian yllensä takin ja lähtee seuraamaan naistaan. Nainen tapaa pari ystäväänsä – mies- ja naispuolisen. "Mukavaa, kun pääsit tulemaan", joku sanoo. Mies ei kuule tarkkaan. Mitäs se haittaa, kunhan näköyhteys on hyvä, mies miettii. Eräs naisen miespuolisista ystävistä halaa häntä. Mies tuntee kihelmöintiä alavatsassaan. Mies ei tiedä, mitä ajatella. Irti siitä! Tai no – miten haluat.
Yöklubilla musiikki soi ja diskopallot heiluvat. Sankka tupakansavu ja toinen toistaan laittautuneemmat blondit täyttävät miehen näkökentän. Väistykää, väistykää, mies rynnii. Kas, siellä hän on – tanssilattialla. Jonkun toisen kanssa. Mies nielaisee ja läpsäisee itseään poskelle. Vieras mies työntää kielensä naisen kurkkuun. Miehen polvet pettävät, mutta hän nousee nopeasti ylös. Kunhan liukastuin, mies mutisee. Mies tarkkailee naisen ja vieraan miehen suutelua, joka muuttuu sekunti sekunnilta kiihkeämmäksi ja irstaammaksi. Vieras mies tarttuu naista takamuksesta ja uittaa kättään tämän rintavarustuksessa kuin leipuri. Nainen on kuin transsissa.
Kotona nainen käpertyy miehensä kainaloon. "Oliko kivaa?" mies kysyy. Nainen nyökyttää päätään ja poistaa meikkinsä. Naisen poskelle ei tipu ainuttakaan kyyneltä. Mies hymyilee ja nukahtaa rättiväsyneen naisensa viereen.
Kainalo
orgasmiorava
0
6564
Luetuimmat keskustelut
- 901328
- 45667
- 20629
- 46569
- 47563
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38549Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132528- 70521
- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176478