Kaksi ryhmää

Tällä palstalla on ainoastaan ylivelkaantuneita asuntovelallisia tai sellaisia jotka ovat nyt ostoaikeissa.
Kumpikin tahollaan haluaa todistaa oikeassa oloaan.

Me ollaan ostamassa, kummalle puolelle sinä kuulut.

Ketä muita tällaiset asiat voisi oikeasti kiinnostaa.
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On tainnut tällä psygologilla jäädä opinnot pahasti kesken kun tuommoisia johtopäätöksiä tekee, olen nimittäin poikkeus sääntöösi.

Ota vaikka torkut..

Äänestä

Olen kolmatta ryhmää. Ei ole velkaa, enkä osta mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


psygologi kirjoitti:

Tällä palstalla on ainoastaan ylivelkaantuneita asuntovelallisia tai sellaisia jotka ovat nyt ostoaikeissa.
Kumpikin tahollaan haluaa todistaa oikeassa oloaan.

Me ollaan ostamassa, kummalle puolelle sinä kuulut.

Ketä muita tällaiset asiat voisi oikeasti kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu