Myydään luonnonvalkoinen halterneck-hääpuku, koko 10 (n. 40-42). Edessä vedokset vasemmalle, jossa "lasihelmiä" ja pientä kirjailua hopealangoin. Helma on A- linjainen, takana pieni laahus, jonka saa nostettua napilla ylös kiinni. Alle kuuluu 1- vanteinen alushame (ei kuulu hintaan, vuokrasin omani).
Itse olen 167 cm ( parin sentin korot) ja helmaa hieman lyhennettiin minulle kääntämällä, joten puku sopii pidemmällekin.
Hintapyyntö olisi 200 €.
Laita s-posti osoite, niin saat kuvia puvusta.
Myydään halterneck-hääpuku
Lpr katja
2
1060
Vastaukset
- hepsu82
kaitatko kuvia ja mittoja rinta-vyötärö-lantio s-postiin [email protected]
- kiukkuinen kohta
onko puku jo mennyt? laitatko kuvia ja tarkempia mittoja jos vielä kaupan; [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218636Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307897Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105478Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825119Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294929Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373447- 1253164
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353056Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853049Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252660