Onko laillista julkaista esim. täällä S24:ssä linkkejä joihinkin piraattituotteisiin? Kuvitellaan vaikka, että joku pyytää jotain jonka haluaa ladata eikä ole löytänyt sitä. Saako häntä auttaa pistämällä linkin tällaiseen keskusteluun? Jos ei ole laillista niin mitä voi seurata siitä?
Piraattilinkit
PAKQ
3
507
Vastaukset
- ei.
seuraa yhtään mitään.
- Skuuuuuuu
Katso vaikka tästä http://www.pinjata.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=102046
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1502029
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3241230Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.831048- 35908
- 107898
- 53844
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31839Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21775Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58739Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711