ruoka kallista.
Valmistakaa ruokanne itse, ei tule kalliiksi.
Valmistakaa ruokanne itse, ei tule kalliiksi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kun ostin neuloja, ne maksoivat 1.90 euroa. 5 kg perunoita ja maitopurkki maksoivat 1.86 euroa.
niin makselee veonmaksajalle 15€
kalliita neuloja, jos makselee veronmaksajalle 15 €.
30€ olisi sopiva hinta
ei niitä voi kukaan määrätä.
?????????
-
-
markkina hintaisia miinus rarti
----
rajalla ettei vienti kannata eli maailman markkina hinnasta rahti pois sillä tuottajan on myytävä
kilpailu pelaa.
fghfhgf
ei maksa paljon
ja maksavat hunajaa ja siihen vielä tuet päälle niin kyllä maksaa ,ulkolainen hyvää ja halpaa.
erinomaista ja halpaa
gfdfgdgdf
dgdfgdgf
-
-
tekee valmisruuasta kalliin, vaikka maataloustuotteet ovat euroopan halvimpia.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,