PSP sotapeli!

Kertokaa jokin todella hyvä sotapeli psp:lle,missä näkyy vain ase ja tähtäin ruudussa! Olisi hyvä jos pelissä ei sotilaat kaatuisi samaan asentoon aina :D
7880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Koita hakea demo ja testaa, tuli tänään uusimmasta versiosta mainos sähköpostiin

Äänestä
  • oon jo ladannu sen.

    Äänestä

omistatko tietsikkaa? psplle ei kannata ostaa sotaoelei, varsinkaan mitään isoi. rafkat menee yleensä pilalle pspssä. noh, omapahan on elämäs. sanon vaan ylpeänä pspeen omistajana!

ja löytyy myös:tietsikka, vanha xbox, pleikka2 psp. ups! meni ylin aiheen!
niin, eli kun omistan tietsikan, niin se on myös yks juttu jsta tiiän, että sota pelit on hyviä tietsikalle muttei psplle. ja entäpä pleikka? pleikalle on ihan hyvät sota pelit, mutta suuri mutta on se, että refleksointi on pleikkalla vain hyvä nörteiltä.(xboxsissa sama juttu)
kannataa hakea psp lefooja, musaa ja ennen kaikkea toiminta pelejä ilmaan sotaa ja puzzleja ja kaikkee hyvää jotka on matkoille hyviä. ja anteeksi, omapahan on elämäsi, ja anteeksi että puutuin siihen.

Äänestä
  • Ei haittaa,mut kiitti :D

    Äänestä

ei oo järkee laittaa psplle scommii koska on huono tähtäys

Äänestä
  • ei ole!!!!

    Äänestä

tosi hyvä!! johannes

Äänestä

Kommentoi aloitusta


game-20 kirjoitti:

Kertokaa jokin todella hyvä sotapeli psp:lle,missä näkyy vain ase ja tähtäin ruudussa! Olisi hyvä jos pelissä ei sotilaat kaatuisi samaan asentoon aina :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu