Kaksio kesäksi Jyväskylästä

-MV

Hei!

Kesäksi vapautuu läpitalon loistokaksio rauhalliselta, mutta keskeiseltä alueelta Jyväskylän Rautpohjasta Synergia-areenan vierestä. Vuokraamme asunnon mielellään kalustettuna, joskin varastoon voimme viedä osan. Vuokra-aika olisi alustavasti 1.6.-31.8, mutta tarvittaessa joustovaraa löytyy.

Itse asunto on siisti ja avara. Persoonallisuutta tuovat tavallista korkeammat huoneet, sekä makuuhuoneesta olohuoneeseen johtavat pariovet. Pohjaratkaisun puolesta sopii paremmin pariskunnalle, mutta olohuoneen saa tarvittaessa myös erilliseksi tilaksi. Kaappitilaa on ainakin meille ollut riittävästi. Kylpyhuoneessa on paikka pesukoneelle mutta itse olemme käyttäneet taloyhtion ilmaista pesuhuonetta.

Vuokra on 540€ ja se sisältää sähkön ja veden.Kaikesta voi kysyä lisää ja myös valokuvien sekä pohjapiirustuksen lähettäminen onnistuu.

Yhteydenotot osoitteeseen mira.vaisanen{a}jyu.fi

1

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -MV

      Ja tosiaan asunto on kooltaan 45m2.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      17
      2373
    2. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1261
    3. Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!

      Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa
      Puolanka
      70
      907
    4. Miten suomalaiset miehet

      On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää
      Ikävä
      135
      838
    5. Anna mulle vielä tilaisuus

      näyttää kuinka susta tykkään.
      Ikävä
      45
      831
    6. Mitkä asiat tekevät

      kaivatustasi vetovoimaisen?
      Ikävä
      59
      797
    7. Muistatko vielä

      Missä nähtiin ensimmäisen kerran? Miehelle.
      Ikävä
      42
      766
    8. Eräs läheinen sanoi

      Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.
      Ikävä
      44
      735
    9. Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä

      – On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe
      Perussuomalaiset
      164
      722
    10. Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)

      Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis
      Sinkut
      130
      684
    Aihe