Onko väliä..

Sillä, että kun kirjoitan meta nameja ja sitten vaikkapa kissa, koira, hevonen. - Ähhh.
Siis onko sillä väliä, että pilkun jälkeen on yksi välilyönti vai ei.
Tajusikohan kukaan.

Vastatkaa jo.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pilkkuakaan ei tarvi.
ei tuolla taida olla enää nykyään paljoa virkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Goodaja kirjoitti:

Sillä, että kun kirjoitan meta nameja ja sitten vaikkapa kissa, koira, hevonen. - Ähhh.
Siis onko sillä väliä, että pilkun jälkeen on yksi välilyönti vai ei.
Tajusikohan kukaan.

Vastatkaa jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu