blogspotissa

välilehdet: eli kun olen tehnyt välilehtiä blogiin, kirjoitanko aina erikseen kuhunkin välilehteen jutut vai siirtyvätkö ne etusivulta kirjoitetut niihin jollain asetuksella? en todella osaa vielä koko hommaa et jos joku viittii fiksusti auttaa niin kiitos.
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miten blogitekstiesi sinne automaattisesti pitäisi siirtyä? Itse olen tehnyt välilehtiä nimenomaan siksi että ovat erillään muusta tekstistä. Jos haluat niissä linkata postauksiisi, kyllä sinun itse täytyy se tehdä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tumpeloinenx1000 kirjoitti:

välilehdet: eli kun olen tehnyt välilehtiä blogiin, kirjoitanko aina erikseen kuhunkin välilehteen jutut vai siirtyvätkö ne etusivulta kirjoitetut niihin jollain asetuksella? en todella osaa vielä koko hommaa et jos joku viittii fiksusti auttaa niin kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu