Hei .... mikahan on vikana... testipuhelu skypen kans ok .... mutta kun ottaa yhteyden toiseen skypeen, niin mina kuulen mutta vastapuoli ei ... onko laajakaistan nopeudella mitaan tekemista asian kanssa?
skype toimii halfway...
skype-problemoo
4
534
Vastaukset
- ..sypetetää...
Nopeudella ei mitään tekemistä asian kanssa, vastapuolen asetuksissa jotakin ongelmaa, jos kerran sinun testipuhelu toimii moitteetta on koneesi skype-asetukset kunnossa.
- kertoi jo...
testipuhelussa kuulet sen mitä itse puhuit nauhalle?
Silloin vika on toisessa päässä..- skype-probleemoo
vastapuolia useita joitten skype toimii ok kaikille muille... muttei meille.... alkaa nyppia.... mitahan muuta vois yrittaa?
- skype-probleemoo
skype-probleemoo kirjoitti:
vastapuolia useita joitten skype toimii ok kaikille muille... muttei meille.... alkaa nyppia.... mitahan muuta vois yrittaa?
nostetaanpa josko loytyis apua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719907- 816965
- 286566
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1086329Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv436189Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h1046077- 635485
- 465236
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on614537- 504150