P12 tuning

Nissan lehdessä oli kuva laitetusta primerasta, se jäänsininen, olisko kellään heittää hintahaarukkaan mitä tuollaisen laitto maksaisi??
(siinähän oli laitettu elianin muotoilusarja sisältäen takavaimentimen kahdella ulostulolla ja madallusjouset)
61278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

korisarja 3000 egee asennettuna ja maalattuna.

Äänestä
  • Siis onko tosiaan noin arvokasta lystiä?
    tuohon hintaan kuuluu varmaan jo madalluskin?

    Äänestä

Nyt kun aiheeseen päästiin, onko kukaan ajanut eibach madallusjousilla varustettua P12 primeraa?
Myös tuossa lehdessä ollut Remuksen takavaimennin vähän kutittelee, olisi kromia putkenpäässä ja matalampi murina :-)
Muuten olen niin ihastunut farkku primeran linjoihin, etten niitä muuksi muuta.Mitä nyt takaspoilerin laitoin, että sai vähän linjaa tuohon perän pyöreyteen.

Äänestä

tosiaankin. Ajo-ominaisuudetkin varmasti kohoaisivat aivan uudelle tasolle, jos samalla heittäisi vesilintua Dunlopeilla.

Äänestä

Nissan uutisissa oli punainen primera hieman laiteltuna...nätti...
-itellä kiinnostas etumaski ja ko. luomet takaspoileri ja tummennukset
-mistä nuo luomet maskin sais?hinta ?€?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekna kirjoitti:

Nissan lehdessä oli kuva laitetusta primerasta, se jäänsininen, olisko kellään heittää hintahaarukkaan mitä tuollaisen laitto maksaisi??
(siinähän oli laitettu elianin muotoilusarja sisältäen takavaimentimen kahdella ulostulolla ja madallusjouset)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu