löytyykö

Olisiko kellään mitään vinkkejä tai kokemuksia luontaistuotteista jotka auttavat masennukseen? En haluaisi vielä alkaa mitään masennuslääkitystä vaikka sitä on tarjottu. Myös hiukset, iho ja kynnet kaipaa jotakin. Piimax c biotiinia olen syönyt (n.3kk) mutta en ole huomannut mitään vaikutusta. Kiitos etukäteen.
41093
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä,mutta se riippuu minkälaista tuotetta käytät eli mitä se tuote "oikeasti"sisältää!!Voin neuvoa ja auttaa sinua jos haluat laita minulle e-mail kerron oman kokemuksen ja mistä oon saanu apua!!Kiti

Äänestä
  • Kiitos yhteydenotostasi. Tässä e-mailini, jään odottelemaan vinkkejäsi. [email protected]

    Äänestä

Voisit kokeilla Formula 1V ja Nutri Shake juomaa..

Äänestä

E-epa auttaa masennukseen, olen testannut,toimii. Lisäksi sillä on muitakin terveyttä edistäviä vaikutuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kinni kirjoitti:

Olisiko kellään mitään vinkkejä tai kokemuksia luontaistuotteista jotka auttavat masennukseen? En haluaisi vielä alkaa mitään masennuslääkitystä vaikka sitä on tarjottu. Myös hiukset, iho ja kynnet kaipaa jotakin. Piimax c biotiinia olen syönyt (n.3kk) mutta en ole huomannut mitään vaikutusta. Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu