http://www.findance.com/uutiset/10505/kadonnut-nayttelija-loydetty-kuolleena
Growing Pains -näyttelijä Andrew Koenig on löydetty kuolleena puistosta Vancouverista, Kanadasta.
Enpä tiedä kyseistä tyyppiä, mutta ikävä juttu silti. Sen hittisarjan muistan kyllä jotekuten.
Näyttelijä löytyi kuolleena
19
17270
Vastaukset 19
kuka kumma ? en oo kuullutkaan koko sarjasta saati näyttelijästä.....varmaan joskus sata vuotta sitten ollut
vanha sarja.....- Arseni52
Sata vuotta sitten filmikamera oli juuri keksitty...Tv:stä tulee muutakin kun Idolseja ja Salkkareita.
- sulivan
Eikös se ollut superjulkkis Petteri Ahomaan serkun pikkuserkku.....
- videow
sulivan kirjoitti:
Eikös se ollut superjulkkis Petteri Ahomaan serkun pikkuserkku.....
Joh 14:6 Jeesus sanoi hänelle: "Minä olen tie ja totuus ja elämä; ei kukaan tule Isän tykö muutoin kuin minun kauttani.
Katso video
http://www.youtube.com/watch?v=6xv6PRPR4L0
- Julle_
joku koditon alkoholisti vai kuka?
- .....
....näyttelijä, etkö osaa lukea. Onko sinusta kaikki ihmiset joita et tunne kodittomia alkoholisteja. Se että sinä et tätä näyttelijää tunne kertoo vain sinun alhaisesta tietämyksen tasosta.
- Tietäjäukko
siis häh. täähän on tietysti chekovin poika. nubzorit.
- em
näitä yhteiskunnanelättejä kyllä riittää...
- tedex
..... kirjoitti:
....näyttelijä, etkö osaa lukea. Onko sinusta kaikki ihmiset joita et tunne kodittomia alkoholisteja. Se että sinä et tätä näyttelijää tunne kertoo vain sinun alhaisesta tietämyksen tasosta.
Se ei kerro p@skaakaan mistään alhaisesta tietämyksen tasosta vaan siitä ettei kaikki tiedä noita turhia julkkiksia. Maailmassa on tuhansia eri ohjelmia ja sarjoja joten meinaatko itse olla kykenevä listaamaan kaikkien nimet?.... Sitähän minäkin. Eli pidäppä pienempää suuta.
- Voe elämän kevät....
..... kirjoitti:
....näyttelijä, etkö osaa lukea. Onko sinusta kaikki ihmiset joita et tunne kodittomia alkoholisteja. Se että sinä et tätä näyttelijää tunne kertoo vain sinun alhaisesta tietämyksen tasosta.
Who the fucking Andrew Koenig? Vai kuuluu Andrew Koenigin tunteminen tänä päivänä yleissivistykseen. Onpa mennyt maailma ihmeelliseksi, kun pitäisi kaiken maailman b- luokan, TV-sarja näyttelijätkin tuntea. Eiköhän nyt kuitenkin ole niin, että on meillä tärkeämpiäkin asioita muistettavana ja pohdittavana kuin joku näyttelijä. En lähtisi Julle_ :n tietämyksen tasoa arvostelemaan kyseisen tietämättömyyden takia. Turhia julkkiksia on jo muutenkin liikaa täyttämässä lehtien sivuja.
- joku
varmaankin.
- woevid
jeesushan se vissiin oli ton videow:in mukaan
- Häh?
Miksi ihmeessä kannattaa aloittaa tällainen nollan arvoinen keskustelu?
- Edsie
Jaa, kuka? Nyt ei valitettavasti osu eikä uppoa. (Hitsin vaikeita laskuja noissa roskapostirobotinestäjissä ;))
- star_trek
No. Isän kai kuitenkin tiedät sinäkin. Walter Koenig. Star Trekin Chekov. Babylon 5:n Bester.
- ei voi mitään
Tää on vissiin uutisena samaa luokkaa kuin että jos joku rakastetuista salkkaritähdistä kuolisi ja siitä uutisoitaisiin yhdysvalloissa?
ketä kiinnostaa? varmasti moni muitakin on kuollu eilen ja joitain, jopa löyetty... mut niin jos kyseesä ei ois jonku paskan sarjan jenkkinäyttelijä niin oisko uutiskynnys näin matala? tai kysyn onko ?
- heh...heh
luetko mieluummin uutisia,missä kerrotaan aviomiehen pahoinpidelleen vaimonsa piimällä ja kananmunilla.Niin tämän päivän Iltalehdessä.
- Shokkipommi
heh...heh kirjoitti:
luetko mieluummin uutisia,missä kerrotaan aviomiehen pahoinpidelleen vaimonsa piimällä ja kananmunilla.Niin tämän päivän Iltalehdessä.
Voi hirveetä. Poloinen mies..
Ja kaikille jotka viitsivätkin vaivautua tekemään hauskaa tästä,niin teillä ei varmaankaan
ole muuta elämää. Pidetään keskustelu asiallisena.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid138897En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44657Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21588Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110573- 36542
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50535- 62530
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34488Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää130486Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni25462