Kummat kasvaa ensin?

Karvat alapäähän vai rinnat?

Ikää jo 12v eikä ole rintoja karvoista puhumattakaan.

Sisko 14v ni isot rinnat ja tuuhea karvoistus.
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vittu

ei 12v:llä kuulu vielä olla edes isoja rintoja, mee tarhaa

Äänestä

Karvat tuli ekaks ja rinnat alko kasvaa nyt 13v iässä ja karvat noin 10-11v kieppeillä

Äänestä
  • Mulla alko kasvaa ekaksi karvotus (10v) mutta samoihin aikoihin rinnatkin. Se on yksilöllistä koska alkaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hello kitty 12v kirjoitti:

Karvat alapäähän vai rinnat?

Ikää jo 12v eikä ole rintoja karvoista puhumattakaan.

Sisko 14v ni isot rinnat ja tuuhea karvoistus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu