Polkupyörän vuokraus karon

S

Mistäköhän voi vuokrata polkupyörän karonilla? Paljon maksaa?

3

589

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huhhellettä+36

      voi missään pyöräillä,auton alle jäät melko varmasti. Ei tarvi kun kävellä tien reunassa niin jo soittavat torvea.Kävely/pyöräteitä ei sitten ole ja ojat tien reunassa syvät.Skoottereita olisi tarjolla jos uskaltaa vuokrata.

      • lalli70

        oon ajellut siellä omalla maantiepyörällä. karonin ranta-katalle ja aina phukettiin päin mahtavia baanoja ja nousuja. muistaa vaan ajella tien oikealla ( vasemmalla) puolella niin hyvin sujuu..


    • maop

      Hilton Arcadia-hotellin yhteydessä näyttäisi toimivan firma nimeltä Phuket Electric Bicycle Rent. Pienellä apumoottorilla toimivia polkupyöriä vuokraavat hintaan 700 b/vrk. Perinteisiäkin polkupyöriä luulisi jostain löytyvän kun kyselee paikan päällä,halvempiakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      174
      1182
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      619
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      301
      554
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      538
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      519
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe