olen 17.v poika ja olen rakastunut tyttöön jonka olen nähnyt vain yhtenä iltana.tytllä ei vissiinkään ole minkäänlaisia tunteita minua kohtaan mutta en ite saa sitä tyttöä mitenkään mielestä.katselen tytön kuvia joka päivä ja itken..mitä teen ku n en saa tyttöä mielestä enkä edes halua mun mielest hän on mun elämäni rakkaus/tarkoitus mutta tyttö ei tod. ole sitä mieltä :'(....no joo mitä mä oon tänne vuodattamaan?!
tuntematon
omituinen
4439
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sä oot varmaa jogu vitu mamin snadi!!1! Kandeis niinQ mennä sanoo sille tyylii näi " Vittu sul o ihku peba" Ja sit läbsäse pepulle ja iske silmääh...Sit se rakaZtaa sua!4-ever!!!
Ja mitä helvetin järGee on kattoo sen pictureita??? Ei mitää....etzä sitä sillai niinku saa.... Hanki laiffi,vitu nössö!!!!!! *hah*
Oonko oikeessa, jos veikkaan että sun ikäs on 12 tai vähemmän? ton tekstin perusteella on.. et taida ees olla ollu koskaan kehenkään rakastunu... Ja noi sun ehdottamat tavat on täysin vääriä tapoja lähestyä jotain ihmistä..
Ootkos yrittäny sitten lähestyä sitä jotenkin? Mun mielestä sun kannattais vaan yrittää.. :)
se pitää muistaa että:
"Don´t try too hard!"
ei saa ahistella :)