Hei!
Olen 22-vuotias nainen ja aloittamassa työt Joensuussa 15.3. Asun vakituisesti Keski-Suomessa, mutta nyt Joensuusta töitä saatuani pitäisi löytää suht. edullinen asumismuoto (vuokra max 350 e). Olen itse luotettava ja siisti vuokralainen; toivon luotettavaa kämppistä ja rauhallista kämppää. En tupakoi enkä omista lemmikkejä - ainoastaan auton, jolle tarvitsen autopaikan. Viikonloput ja vapaat matkustan Keski-Suomeen.
Yhteyttä minuun saa sähköpostilla: [email protected]
Huone Joensuusta viim. 15.3.
Kämppä
1
307
Vastaukset
- kämppä
kämppä saatu jo, ilmoitus ei enää ajankohtainen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202091
- 1571984
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h281946Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue141202- 51997
- 85946
Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."
Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To23875- 114834
Minä tunnen sinut
Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell50811Mihin olet kadonnut kaivattuni?
Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon33789