löytyiskö ketään naispuolista reissukamuu/huoneen jakajaa alanyaan? matka ajankohta olisi 15.5 ja 3 viikkoa hinta 560e sis.aamiaisen (ystävätäreni ei pääsekkään yllättäen lähtemään). olen 28 vuotias hetero nainen huumorintajuinen rehellinen! sillä meiningillä matkaan että "kaveria ei jätetä" jos nyt näin voisi sanoa :) ikähaarukka voi olla 18-38...kunhan olet huumorintajuinen rehellinen tykkäät päivät löhötä rantsulla ja jonkin verran bilettää(kohtuudella) ja ennen kaikkea olet mukavaa matkaseuraa (ehkäpä myös jatkossakin)
matkaseuraa?!
alanya!
5358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
edelleen ilman...
Moikka! no jo on halpa jos 3 viikkoa vois lomailla tuolla hinnalla! Niin mistä olisit lähdössä matkaan, itse vantaanlentokentältä reissailen. Siis onko matka jo varattuna? N-21
itä-suomesta ensin... tulen sinne helsingin päähän!! joo matka on jo varattu ja minun osaltani maksettukin (kaveri ei ole vielä maksanut ja kun ei pääsekkään mukaan lähtemään...mutta se varaus roikkuu vielä sielä jos sattuu joku löytmään kuka olisi kiinnostunut lähtemään ja jos sellainen löytyy niin matkatoimistoon täytyy ilmoittaa nimenmuutoksesta!! olisitko kiinnostunut lähtemään?!
joo on kyllä halpa matka. Itekki itä-suomesta. Voisin kyl mahollisesti olla kiinnostunut. Laittelehen vaik spostis niin vois olla sitä kautta paremmin yheyksissä.
T.N22
[email protected]