CANON POWERSHOT D10 ja käyttöohjeet !

HEi !

auttakaako pikaisesti kun en osaa laittaa kameraani niin että saisin mustavalkokuvia.

Elikkä malliahan on Canon PoweShot D10 .

Kiitos .
5284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä rahat muttei ohjevihkoseen.
ps. miksi mv-kuvia kameralla. saahan ne muutettua tietsikallakin

Äänestä
  • miksi maksaa ohjevihkosesta, kaikki Canonin vanhat manuaalit on ladattavissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittelia kirjoitti:

HEi !

auttakaako pikaisesti kun en osaa laittaa kameraani niin että saisin mustavalkokuvia.

Elikkä malliahan on Canon PoweShot D10 .

Kiitos .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu