Höyryimuri

Kertokaa kokemuksia cwn-höyryimurista! Kannattaako ostaa, mistä kätevin ostaa, uskaltaako ostaa käytetyn?
41388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kertokaa nyt please kokemuksista, minulla on kova cwn kuume!

Äänestä
  • Pesee helkutin hyvin. Kämppää ei omaksi tunne, kun tulee niin raikkaaksi sisäilma. Laite ei ole kestävä. Hajoaa herkästi.

    Äänestä

  • äet kirjoitti:

    Pesee helkutin hyvin. Kämppää ei omaksi tunne, kun tulee niin raikkaaksi sisäilma. Laite ei ole kestävä. Hajoaa herkästi.

    Toimii loistavasti reilun 500 euron koneeksi (asun Saksassa), mikä pitäisi olla sen hinta... Jostakin kumman syystä ne saa myytyä sitä melkeen 3 000:lla siellä Suomessa!?! Onkohan siellä enemmän fiksuja myyjiä vai vähemmän fiksuja ostajia? ;P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

Kertokaa kokemuksia cwn-höyryimurista! Kannattaako ostaa, mistä kätevin ostaa, uskaltaako ostaa käytetyn?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu