aina saa pyytäää,mutta se on eri asia mitä maksetaan

Hullu ei ole se kuka pyytää asunnostaa kovia
hintoja vaan se joka maksaa mitä pyydetään.
3835
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kovin ovat kalliita.Voi turkasen turkasta.
Ankkalinnassa on monta kertaa asunnot halvempia.

Äänestä
  • Täällä Hanhivaarassa on vielä halvempaa...

    Äänestä

Hullu ostaa nyt, viisas odottelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelle peloton kirjoitti:

Hullu ei ole se kuka pyytää asunnostaa kovia
hintoja vaan se joka maksaa mitä pyydetään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu