jeps

Huomenna lähtö patongille ekaa kertaa=) eipä mua haittaa ihmisten kommentit siitä et paikka ihan kauhee tms,jokainen kokee erillailla..=) eihän sitä voi liikkua mihinkään jos aina menee mitä muut ovat mieltä=) itse aijon nauttia lämmöstä,auringosta,ruuasta ja vaan oleilusta,kera mieheni
6333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvää matkaa.

Äänestä

Sika-Amalian häirikkökirjoituksista ei kannata paljon välittää. Paras vaan ihan itse muodostaa mielipiteensä Thaivaasta.

Äänestä

Oikea asenne sinulla. Takuulla reissustanne tulee onnistunut. Olimme joulun aikaan Karonilla ja tapasimme muutamia Pagongilla asuvia, jotka olivat oikein tyytyväisiä paikkaan. Patongilla loistavat shoppailumahdollisuudet ja ravintolavaihtoehtoja yllin kyllin. Riittävän vilkasta varsinkin nuorille ihmisille, jotka eivät halua mihinkään tuppukylään. Ihanaa lomaa teille!

Äänestä

Helmikuun alussa oltiin 8pv patongilla.Ihan hyvä paikka,sopivan vilkas.Hotelli oli baumanburi ja lähellä rantaa.Kaks päivää ajeltiin skoottereilla,kierreltiin saarella ympäriinsä,hieno kokemus ja näkee ja voi pysähdellä silloin kuin haluaa.
hyvää ruokaa ja vilkas yöelämä jos se kiinnostaa.
suosittelen skootterien vuokrausta,helppo liikkua ja maksaa muutaman euron vrk.
Hyvän kohteen olet valinnut.

Äänestä
  • Minustakin Patong oli hyvä päämaja reissulle. Kierreltiin paljon saarella ja käytiin lähisaarilla ja toisilla rannoilla, sademetsässä jne eli ei ite Patongilla paljon vietetty aikaa paitsi muutama päivä rannalla. Mut illalla siellä on sitte ruokapaikkoja mistä valita:) Meille oli ainaki hyvä vaihtoehto.

    Äänestä

Olen ihan täsmä sinun kans, kun tuntuu et toisilla ei ooo ku critisoida negatiivisisti koko mailma paitsi meillä tääl. olen kans huomenna lähdössä mieheni kans, nauttikaa, niin mekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta lämpööön kirjoitti:

Huomenna lähtö patongille ekaa kertaa=) eipä mua haittaa ihmisten kommentit siitä et paikka ihan kauhee tms,jokainen kokee erillailla..=) eihän sitä voi liikkua mihinkään jos aina menee mitä muut ovat mieltä=) itse aijon nauttia lämmöstä,auringosta,ruuasta ja vaan oleilusta,kera mieheni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu