mikä alueaura

paras tien auraukseen. 110 hv traktoriin.
2546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen aurannut rotella, karitekillä ja kuorma-auton aurasta tehdyllä auralla. mielestäni Karitek on näistä paras, hyvä heitto-ominaisuus, jämäkkä ja hyvät jalakset. Rote on ehkä kevyempi ja huonompi siiven malliltaan(en tiedä millainen roten luova alueaura). Atuon aurasta tehty on hyvän mallinen , muttta oli suht heikko (johtuu iästä)

Äänestä
  • ois varmasti hyvä mutta miten riittä teho 110 hv traktorissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jflxctyco57tdx kirjoitti:

paras tien auraukseen. 110 hv traktoriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu