Vanha huora

xxx

Kaverilla panetti runsaanlaisesti kapakkaillan jälkeen joten hän suuntasi jatkoille tunnettuun ilotaloon.

Myöhäisestä ajankohdasta johtuen kaikki tytöt olivat jo jyystettävänä ja vain aulamummo keinutuolissaan opasti tulijaa. "Ei ole vapaita tyttöjä, mutta jos hetken odotat niin eiköhän sieltä joku vapaudu".

Kaveri tuumasi ettei tässä mitään odottelemaan jaksa jäädä. Mummo hätääntyi businessmahdollisuuden menetyksestä ja tarjoutui itse, josko herralle vanhempi kelpaisi.

Mikäs siinä kaveri tuumasi ja lähti mummon saattelemana takahuoneeseen. Vaatteet pois ja vallaton panemisen vimma päälle. Oli vain niin kuiva se mummon pimppi että kaveri parkaisi että ei helvetti kun menee mulkku verille näin kuivan kanssa... Mummo sanoi että hätä ei ole tämän näköinen odotappas hetki ja meni vessassa piipahtamaan. Palattuaan tuumasi että kokeileppas nyt poikaseni.

Kaveri aloitti homman alusta ja voi kuinka makea nainnin läiske täytti huoneen ja homma luisti niin vietävän hyvin. Mies kuiskasi mummon korvaan että kylläpä tekee hyvää, millä ihmeellä sinä sait tämän värkin näin kivaksi.

Mummo totesi että kun on tuollainen vanha rupi tuolla pillussa niin ei tarvi kun vähän kynsäistä ja aina tulee sen verran mätöä että johan alkaa luistoa löytymään.

9

5097

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyi

      hyihyihyi vittu!

      • 69jlo

        sick oksettavaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


      • Anonyymi

        Vit-tu.


    • Pelottaa jo

      kauhhee

    • hahhahhahhaaa

      hohhohhohhoo... hyvä juttu!

      • teno

        muah-hah-haaaa!!!


    • Anonyymi

      Vanhassa parempi

    • Anonyymi

      Panetti,
      paskatti,
      pieretti ja
      huudatti.
      Hienoa!

    • Anonyymi

      pääset yliopistolle seksologian laitokselle lukemaan

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      83
      4443
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      3198
    3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      39
      2874
    4. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      116
      2655
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      17
      2519
    6. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      43
      2417
    7. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      13
      2304
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2265
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2045
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1717
    Aihe